Mateřská škola "Motýlek" p.o.     Broumovská 840/7, 460 01 Liberec 6      IČ:72743221
ID datové schránky: hbxku6d      e-mail: ms.motylek@volny.cz     tel: 485 101 827    mob: 602 364 068

A+ R A-

O MŠ Motýlek

Mateřská škola „Motýlek“ je osmitřídní mateřskou školou se školní jídelnou. Třídy se jmenují podle barevných motýlků. ModrásekBělásekŽluťásek a Zeleňásek. Dvě speciální třídy jsou zaměřeny na logopedickou péči, třída Modrásků nahoře je pro děti 2-3 leté. Škola je umístěna ve čtyřech dvoupodlažních pavilonech a pavilonu hospodářském. V každém pavilonu jsou dvě třídy, kterým slouží velká učebna a herna, kam se k odpolednímu odpočinku dětí rozkládají lehátka, dále šatna, umývárna a WC.

Jídlo uvařené v hlavní kuchyni se dávkuje v přilehlých kuchyňkách. Hlavní kuchyně je umístěna v hospodářské budově, kde je veškeré potřebné zázemí sloužící provozu mateřské školy, včetně prádelny a skladů. V této budově je i kancelář ředitelky školy a vedoucí školní jídelny. Pavilony jsou propojeny chodbou, kterou využíváme k pohybovým aktivitám, karnevalům a výstavkám prací dětí naší MŠ.

Budova školy stojí uprostřed zahrady, která prošla rekonstrukcí. Jsou zde pískoviště, prolézačky, lavičky i domečky. Vše pro příjemný pobyt dětí.

Trida