Poděkování za společný úklid školky
28. června 2026
Ráda bych ze srdce poděkovala všem rodičům, zaměstnancům naší školky i jejich rodinným příslušníkům, kteří se zúčastnili sobotního společného úklidu MŠ a jejího areálu.
Velmi si vážím toho, že jste věnovali svůj volný čas a pomohli zvelebit prostředí, ve kterém si naše děti každý den hrají, učí se a prožívají svá dobrodružství. O to větší poděkování si zasloužíte, že jste pracovali v opravdu náročných, teplotně nepříznivých podmínkách, které nás během soboty provázely.
Výsledek je úžasný! Je vidět, kolik práce, energie a ochoty jste vynaložili.
Ještě jednou Vám všem patří mé upřímné DĚKUJI. Vaší pomoci, ochoty a podpory si nesmírně vážím. Díky Vám je naše školka zase o něco krásnějším místem pro všechny děti. ❤️
Mgr. Jana Řípová
Zpět na úvod